Nie znaleziono produktów spełniających Twoje oczekiwania.

Znajdź wymarzony model niesamowitych miętowych szpilek!

Kiedy pudrowe kolory pojawiły się w kolekcjach najpopularniejszych marek, największą popularność zyskały ubrania w odcieniu miętowym. Barwę tę pokochały kobiety na całym świecie. W miętowym kolorze można znaleźć różnej rodzaje ubrań, dodatków, ale największą popularnością cieszą się sukienki i szpilki.

Miętowe szpilki to ciekawy dodatek do kreacji. Potrafi zmienić całą stylizację nie do poznania. Aby szpilki pasowały do Twojej sukienki postaw na takie które są w neutralnym kolorze. Może to być granatowa, czarna, biała czy szara kreacja. W takich zestawieniach będziesz miała pewność, że miętowe szpilki nie wprowadzają chaosu do Twojej stylizacji. Kiedy lubisz eksperymentować z modą i tworzyć oryginale zestawy możesz miętowe szpilki połączyć z sukienką w pudrowym kolorze jak różowy, błękitny, a nawet żółty. Jednak w takich stylizacjach trzeb dobrze się czuć, by całość się obroniła.

Szpilki w kolorze miętowym możesz także śmiało nosić na co dzień. Dzięki temu kupując na przykład je na jakąś imprezę, nie odstawisz ich do szafy, a właśnie wykorzystasz w codziennych zestawach. Na co dzień miętowe szpilki połącz z jeansami, luźną koszulką i kurtką skórzaną, a uzyskasz miejską stylizację. Możesz także dopasować do butów miętowych garniturowy komplet, wtedy stworzysz bardziej elegancki look. Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jakie zestawy będziesz kompletować z miętowymi szpilkami, ale jesteśmy pewne, że kiedy je raz założyć, nie zamienisz je na inne.