Nie znaleziono produktów spełniających Twoje oczekiwania.

Jak stworzyć modną i stylową stylizację z granatowymi szpilkami?

Zamszowe, a może lakierowane granatowe szpilki? Klasyczny model czy na platformie? Dzięki temu, że jest to obok czarnych szpilek najpopularniejszy model, znajdziesz je w wielu wersjach. To jaki wybierzesz, zależy od okazji na jaką się wybierasz i od sukienki na jaką postawiłaś. Do czego w takim razie dobrać granatowe szpilki i jak stworzyć niesamowitą stylizację?

Granatowe szpilki to klasyk w damskiej garderobie, który warto mieć. Kobiety jeżeli mają postawić na jeden kolor, decydują się albo na czarne albo właśnie na granatowe buty na obcasie. Są to dwie barwy, które doskonale łączą się z innymi kolorami. Jednak granatowe szpilki są bardzo często niedocenianą barwą, a jest to na przykład dużo lepszy kolor niż czarny dla młodych dziewczyn. Natomiast kobietom w dojrzałym wieku nadadzą elegancji i szyku.

Decydując się założyć granatowe szpilki do kreacji na imprezę okolicznościową, zastanów się czy chcesz by to sukienka grała pierwsze skrzypce, czy może to buty mają najbardziej się wyróżniać. Jeżeli chcesz, by szpilki były wyłącznie pasującym do całej stylizacji dodatkiem, postaw na kreacje w intensywnym kolorze. Granatowe szpilki doskonale będą prezentować się z czerwoną, złotą, srebrną i fuksjową kreacją. W takiej stylizacji możesz być pewna, że sukienka będzie zwracała na siebie uwagę, a szpilki pięknie uzupełnią cały zestaw i nie wprowadzą chaosu.

Granatowe szpilki mogą także być najważniejszym elementem stylizacji, który będzie najbardziej się wyróżniał. Aby uzyskać taki efekt wybierając sukienkę postaw na taką, która jest w szarym, białym, beżowym kolorze. To dużo spokojniejsze barwy, które nie będą się tak rzucały w oczy, tylko wydobędą na pierwszy plan granatowe szpilki. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt postaw na buty, które mają ciekawą fakturę albo są zdobione. Mogą to być mocno lakierowane szpilki, zdobione brokatem lub kokardą. Przy takich butach niech sukienka będzie miała jak najprostszy fason, by oba elementy się za bardzo nie przytłoczyły.

Buty na obcasie w kolorze granatowym, to także świetny wybór do stylizacji do pracy. Wiele kobiet musi przestrzegać dress codu, w skład którego wchodzą stonowany barwy. Granatowe szpilki sprawdzą się w tym przypadku doskonale. Są dużo lepszym wyborem niż te w czarnym kolorze. Różne elementy w kolorze granatowym sprawiają, że cała stylizacja nabiera dużo bardziej optymistycznego charakteru i nie wzbudzamy w innych dystansu, a właśnie stajemy się dużo bardziej otwarci. Granatowe szpilki łącz z barwami takimi jak beżowy, szary, brudny róż, a nawet inny odcień granatowego.